Jouw busreis | alles wat je weten wilt

Logo Interbus, pendelbus naar de wintersport in Oostenrijk

Pendel bus Oostenrijk, Italië, Frankrijk of Tsjechië | wintersport 2019

Vertrek op vrijdagmiddag of - avond uit Nederland of België.
Aankomst in je vakantieplaats de volgende ochtend (zaterdag).
Terugreis vanuit het buitenland op zaterdagvond; je bent dan op zondag in de ochtend weer in Nederland.

8 (!) dagen skiën omdat je op zaterdagmorgen uitgerust aankomt en pas op zaterdagavond weer terugreist

Snowboard en ski's mogen GRATIS mee (en natuurlijk je andere bagage ook)

Géén reserveringskosten

Los ticket bus wintersport

Ken jij dat ook? De koffers zijn al gepakt, de tank van de auto is gevuld, de voorpret van je skivakantie stijgt per minuut en dan kom je terecht in kilometers lange files op de Duitse Autobahn. Een vermoeiend en stressvol begin van je welverdiende vakantie.
Balen!
Gelukkig kan het ook anders! Wij hebben voor jou een ontspannend alternatief: een busreis.

Kijk hier voor bestemmingen en prijzen.

Nacht pendelbus 2018/2019

Wil je 's nachts met de bus naar je vakantiebestemming in Oostenrijk, Frankrijk, Italië of Tsjechië reizen?
Ook in het winterseizoen 2018/2019 rijden er weer bussen naar de populairste wintersport gebieden in Oostenrijk, Frankrijk, Tsjechië en Italië.

Verderop op deze pagina vind je opstapplaatsen en vertrektijden.

Twee comfort-klassen

Kies uit de luxe first class of de comfortabele royal class. Jouw wintersportvakantie begint al op het moment dat je instapt!

Wacht niet langer, boek nu een los ticket voor de bus pendel naar Oostenrijk, Italië, Frankrijk of Tsjechië.

Enkele reis boeken?

Een enkele reis is altijd op aanvraag, maar het lukt vaak.

De prijs bereken je zo:

Deel de prijs voor een retour door 2 en tel daar + € 26,- bij.
Voorbeeld:
Op de door jou gekozen datum kost de busreis € 170,-
170,- : 2 = 85,- + 26,- = € 111,-

Boeken van alleen een heen- of terugreis per pendelbus kan:

  • telefonisch: +31 (0)344 610648
  • via de live chat op deze site
  • per email.

De pendelbus...
Dat is ontspannen de afstand overbruggen en uitgerust aankomen! 

Logo Interbus, pendelbus naar de wintersport in Oostenrijk
Ikoon route bus oostenrijk

BUS BESTEMMINGEN
wintersport

Stap vlakbij jouw favoriete wintersportaccommodatie uit.
Met de skibus reis je naar alle populaire wintersport bestemmingen in Oostenrijk, Frankrijk, Zwitserland, Italië en Tsjechië.

icoon opstapplaats bus oostenrijk

VERTREKPLAATSEN BUS en vertrektijden

Je kunt opstappen in maar liefst 16 plaatsen in Nederland en België. Via verschillende aanreisroutes word je naar wisselpunt Maarheeze gebracht, waar de bus naar je eindbestemming klaar staat.

ikoon koffie in bus oostenrijk

JOUW BUSREIS
het verloop

Alles wat je weten moet over bijvoorbeeld bagage, wisselpunt Maarheeze, stops, reistijd, catering in de bus, enzovoorts.
Er is ook een overzicht van veel gestelde vragen.

ikoon comfort klasse bus wintersport

COMFORT-KLASSES
in de bus

Wat je ook kiest: de comfortabele royal class of de super-de-luxe first class, je reist zonder stress naar je accommodatie in het buitenland en je komt uitgerust aan.

De bussen vertrekken nooit ver
vanaf  jouw woonplaats,
zodat je niet lang hoeft te reizen
naar een opstapplaats.
Handig en kostenbesparend.

De pendelbus...
Dat is relaxt
en snel naar de
wintersport!

 

 

 

 

VERTREKPLAATSEN BUSREIS
OOSTENRIJK, FRANKRIJK, ITALIË, TSJECHIË

 

Bussen vanuit Nederland

Zwolle | 16.00 uur
Achterzijde station NS, Hanzelaan


Apeldoorn | 16.30 uur
La Place restaurant, Rijksweg A50


Arnhem | 17.00 uur
Parkeerplaats Rijnhallen


Amsterdam (B'veldert-oost) | 16.30 u.
Europaboulevard P18


Utrecht | 17.00 uur
Internationale Bushalte, Reactorweg


Den Bosch | 17.45 uur
NS Station Oost


Den Haag | 16.00 uur
Centraal Station, Busplatform boven


Rotterdam | 17.00 uur
Metrostation Capelsebrug


(Breda) Prinsenbeek | 17.45 uur
NS Prinsenbeek, parking
De Elleboog


Tilburg | 18.15 uur
IJssportcentrum Stappegoor, Stappegoorweg


Eindhoven | 18.30 uur
P & R Meerhoven


Maarheeze | 19.30 uur
Wisselplaats / Bustransferium
den Engelsman 2A


Maastricht | 21.30 uur
(naar Zwitserland en Frankrijk)
MVV Stadion "De Geusselt"


Heerlen | 21.30 uur
(naar Oostenrijk, Italië, Tsjechië)
NS station, achterzijde

 

Bussen vanuit België

Gent | 16.15 uur
Bushalte Oudenaardsesteenweg bij Texaco


Brussel | 16.45 uur
Koning Boudewijnstadion, Marathonlaan 135


Antwerpen | 17.30 uur
Luchthavenlei / Vosstraat
(bij luchthaven)


Luik / Liege | 22.00 uur
Station Guillemins

 

.

.

BESTEMMINGEN BUS WINTERSPORT
Oostenrijk, Italië, Zwitserland, Frankrijk, Tsjechië

Bus Oostenrijk | info land

Voor heel veel Nederlanders is Oostenrijk hét vakantieland als het gaat om wintersport.
Lees verder

Gezellige dorpen, beroemde après ski, vriendelijke berghellingen met voor wie dat wil uitdagende pistes.
Of je nou beginner bent of gevorderde... in Oostenrijk vindt je absoluut voor elk wat wils.
Vanzelfsprekend is er ook aan de kinderen gedacht, want voor de hele kleintjes zijn er opvangmogelijkheden, terwijl er voor kleuters en oudere kinderen uitgebreide voorzieningen zijn in een speciaal kinderspeelland. Hier leren ze van een lieve leraar de beginselen van het skiën.
De inwendige mens komt ook niks tekort in Oostenrijk. Na alle inspanningen loop je langs de leuke winkeltjes naar een Konditorei waar je een verrukkelijk stuk taart eet en 's avonds schuif je ergens aan voor misschien wel zo'n heerlijke schnitzel.
In je hotel of anders in je vakantieplaats kan je na een lange dag heerlijk ontspannen in het wellnesscentrum en weldadig bijkomen van een dagje skiën.
Tel daarbij de verwarmende Schnapps (of een beker chocolademelk natuurlijk) en je zult je heerlijk voelen.
Oostenrijk, jouw wintersportland? Reis er heen per bus!

Oostenrijk is sinds jaar en dag hét favoriete wintersport land van Nederlanders.
De skibus brengt je er heen!

Bus Italië | info land

Italië, wat een heerlijke wintersport bestemming
Lees verder


La dolce vita, natuurlijk ook in de winter.
Misschien denk je dat Italië ver weg is, maar je bent er net zo snel als in de Franse Alpen. Vlak na Innsbruck rijdt de bus de Brenner snelweg op en je rijdt al snel Italië in.
Prima geprepareerde pistes, uitdagende of juist rustige, wat vlakkere hellingen... Italië biedt het allemaal.
En het eten... ongeëvenaard. Culinair genieten!
Is Italië ook jouw wintersportland? En wil je daar met de bus naar toe?

Italië, mix van sportieve en culinaire geneugten.
De skibus brengt je er heen!

Bus Frankrijk / Zwitserland | info land

De allergrootste aaneengesloten skigebieden vind je in Frankrijk en - net over de grens - in Zwitserland.
Lees verder


De Franse skidorpen zijn allang niet meer de betonnen 'stations' uit de jaren '80. Men heeft ingezien dat ook wintersporters sfeer tijdens hun skivakantie belangrijk is.
Over de grens, in de Zwitserse skigebieden, zit je ook goed. Mooie chaletdorpen, klasse-hotels.
Ook voor aprèsski feesten zit je goed in Frankrijk. Denk bijvoorbeeld maar aan Val Thorens.
De skischolen van de ESF (Ecole de Ski Francaise) kennen een eenduidig systeem van vorderingen die worden bijgehouden in een ski-paspoort. Je kind kan een volgend jaar gewoon verder, ook al ben je dan misschien in een ander ski-oord.

Vive La France!
Met de pendelbus kom je er gemakkelijk!

Bus Tsjechië | info land

Wintersport in Tsjechië, dat is ánders dan in de geijkte wintersportlanden in de Alpen.
Lees verder


Zeker, de skigebieden zijn wat minder uitgebreid dan in bijvoorbeeld Oostenrijk, maar beginners en kinderen kunnen er prima uit de voeten, terwijl er voor gevorderden ook wel wat zwarte pistes zijn. Je krijgt er veel voor terug als het gaat om eten en drinken, want niet alleen is de Tsjechische keuken eenvoudig-lekker, maar ook zijn de prijzen nog lekker laag.
Skipassen kosten ook maar een fractie van wat ze elders kosten.
De voorzieningen zijn trouwens in de afgelopen jaren steeds verder op niveau gebracht en veel hotels voldoen al aan alle 'westerse' standaarden.

Tsjechië: budgetvakantie met veel waar voor je geld.
De skibus brengt je er heen!

PRAKTISCHE INFORMATIE BUSREIS naar OOSTENRIJK, FRANKRIJK, ITALIË of TSJECHIË

HET VERLOOP VAN JE BUSREIS

VOOR JE VERTREK

Speciale wensen?

Geef speciale wensen meteen bij boeking door.
Euroholidays geeft die speciale wensen dan door aan busmaatschappij Interbus.
Gewoonlijk zal hieraan worden voldaan, maar helaas kunnen we geen garantie geven.

Huisdieren

Huisdieren mogen niet mee.
Op deze regel kan geen enkele uitzondering worden gemaakt, ook niet als het dier in een bench wordt vervoerd.

Reisdocumenten

Je hebt een paspoort of identiteitskaart nodig. Houd deze bij de hand in je handbagage.

De hoofdboeker krijgt van ons een ticket toegestuurd van de busmaatschappij die je busreis uitvoert: Interbus. Dit ticket is geldig voor alle daarop vermelde reizigers. Dit ticket moet worden getoond bij het instappen.

Bagage

Per persoon mag worden meegenomen:

  • 1 koffer of reistas van normaal formaat (max. 80 x 70 x 30 cm en max. 20 kg)
  • 1 ski- of snowboarduitrusting; bij een snowboard moeten de bindingen verwijderd zijn
  • 1 stuk handbagage (normaal formaat, ca. 2 kg)

Neem niet meer mee dan toegestaan is. De chauffeur kan weigeren om extra bagage mee te nemen.

Hoe herken je de Interbus-touringcars?

De touringcars die reizen uitvoeren voor onze partner Interbus, zijn duidelijk te herkennen.

  • Aan weerszijden van de bus zijn Interbus-borden bevestigd.
  • Op de voorzijde van de bussen zit een Interbus-sticker.
  • Alle touringcars hebben achter de voorruit een bord met route-informatie.
Transferium (wisselplaats)

In Maarheeze, op het terrein van Solmar Tours, komen bijna alle toevoer-bussen bijeen.
Je moet daar overstappen op een bus die jou naar je eindbestemming brengt.
Op deze passagiers terminal zijn voorzieningen voor als je moet wachten: je kunt er wat drinken en wat eten tegen schappelijke prijzen. Verder is er een informatiebalie en natuurlijk zijn er toiletten.

Kom je met de auto naar Maarheeze?
Dan kun je deze daar lang-parkeren!
Het is wel noodzakelijk om vooraf je parkeerplaats in Maarheeze te reserveren.
Dit kost € 30,00 per week.
Je auto staat dan op een afgesloten, geasfalteerd parkeerterrein.
Bij aankomst in Maarheeze kun je je bagage bij de bus uitladen. Bij de informatiebalie krijg je een parkeermunt. De auto kan weer opgehaald worden tijdens de openingsdagen van de wisselplaats en natuurlijk op de vertrek- en aankomstdagen van de bussen.
Als je bij ons boekt, kun je op het boekingsformulier bij de 'opmerkingen' aangeven dat je een parkeerplaats wilt reserveren.
Als opstaplocatie kies je dan Maarheeze.

Belangrijke telefoonnummers, ook voor thuisblijvers

In geval van nood is de uitvoerende busmaatschappij Interbus dag en nacht bereikbaar:

  • Algemeen nummer: 071-3656575
  • Noodnummer, alleen voor passagiers: 06-53459855

in de bus...

IN DE BUS

Te laat?

Bus is te laat

Als je al minimaal 15 minuten staat te wachten (maatgevend is de tijd die op je ticket staat) en de touringcar is er nog niet, dan kun je contact opnemen met het servicenummer van Interbus: (+31) (0) 6 534 598 55.

Ben je zelf te laat?

Ook dan moet je dit servicenummer bellen.
Mochten er kosten ontstaan door het missen van de bus, dan komen deze voor je eigen rekening.

Vertraging

Met name in de hoogseizoenen kunnen de touringcars vertraging oplopen door files onderweg. We vragen hiervoor je begrip.
Houd zelf ook rekening met files, wegwerkzaamheden, weersomstandigheden bij het reizen naar je opstapplaats.

Even weg?

Zorg ervoor dat minimaal één persoon bij de opstapplaats van de bus blijft wachten, zodat deze persoon de chauffeur kan informeren, want als er niemand staat te wachten, dan kan de bus zonder jou vertrekken. In dat geval heb je de bus gemist en komen kosten die hieruit voortvloeien voor jouw rekening.

Hoe laat kom ik aan?

Helaas is hierover niets definitiefs te zeggen, aangezien weer en verkeer een grote rol spelen op de lange afstand.
Wat we er wél over kunnen zeggen is, dat de bus gewoonlijk op zaterdagmorgen (dat is de ochtend na je vertrek uit Nederland) op jouw vakantiebestemming arriveert. 
Voor de terugweg geldt dat de bus normaal gesproken op zondagmorgen terug is op het wisselpunt in Maarheeze.

Wacht er iemand op je? 
Vraag dan tegen de tijd dat je er bijna bent, of de chauffeur een aankomsttijd kan voorspellen.

Stops onderweg

Onderweg

Er wordt van tijd tot tijd gestopt, zodat je je benen kunt strekken of een sigaretje kunt roken (want roken in de bus in niet toegestaan). Ook is er een wat langere stop bij een zelfbedieningsrestaurant aan de snelweg, waar je dan kunt eten. Het kan er druk zijn en meestal is het ook vrij duur.
Reis je in Zwitserland of Tsjechië, zorg er dan voor dat je voldoende buitenlandse valuta bij je hebt.
Verder moet je natuurlijk de tijd goed in de gaten houden, zodat de buschauffeur niet naar jou op zoek hoeft te gaan.

Toilet aan boord

In alle touringcars is een toilet, maar gebruik dit alsjeblieft alleen bij dringende noodzaak. Het toilet kan tijdens de terugreis gesloten zijn als de tank al op de heenreis is vol geraakt. De strenge Europese milieuwetgeving schrijft namelijk voor dat deze tanks alleen in speciale containers mogen worden geleegd.
Daarom: maak in principe gebruik van de toiletten bij pompstations of restaurants onderweg.

Muziek en film

De chauffeur zet uitsluitend rustige muziek aan tot uiterlijk 0.00 uur.
Wil je naar je eigen muziek luisteren? Gebruik dan je smartphone met oordopjes, zodat anderen er geen last van hebben.

Tijdens de reis wordt er een film vertoond tot uiterlijk 0.00 uur.

 

De bar (drankjes) in de bus

In alle touringcars is een bar waar je koffie, thee, vaak soep, en frisdranken kunt kopen. Denk aan kleingeld, want er moet contant worden afgerekend.

Tussen 0.00 en 06.00 uur is de bar gesloten.

Het meenemen van eigen alcoholische dranken is strikt verboden!

Belangrijk: De regels

Roken

Roken is niet toegestaan in de bus en dat geldt voor zowel de chauffeur als voor de passagiers.

Drugs

Het is strikt verboden om verdovende middelen te vervoeren en/of te gebruiken.

Drank

Het is strikt verboden om alcohol houdende drank in de touringcar mee te nemen.
In alle bussen is een bar (koffie, thee, vaak soep en gekoelde frisdranken).

Veiligheidsgordels

Het is verplicht om je veiligheidsgordel te dragen, behalve natuurlijk als je even kort door de bus moet lopen naar het toilet.

Nachtrust

Tussen 0.00 en 06.00 uur moet het stil zijn in de bus.

Overlast

Denk aan je medereizigers. Herrie of andere vormen van wangedrag worden niet getolereerd.

Het overtreden van deze regels kan tot gevolg hebben dat de chauffeur je de rest van de reis ontzegt. Kort en krachtig gezegd: je wordt de bus uit gezet.
Voorkomen is beter dan... Want alle kosten die hieruit voortvloeien zijn voor jouw rekening en bovendien kom je ook nog eens niet op tijd op je vakantiebestemming.

voor je vertrek...

.

KIES UIT 2 COMFORT KLASSEN

First Class

Ook deze winter kan je weer een busreis naar Oostenrijk boeken in het vlaggenschip onder de bussen...
namelijk in de luxe first class bus, die je naar vrijwel alle populaire bestemmingen in Oostenrijk (en Italië) brengt.

Interieur luxe first class bus Oostenrijk

Royal Class

Of kies voor de comfortabele royal class bus, waarmee je ontspannen naar je wintersport bestemming reist.

Voorbeeld van een fauteuil in de royal class bus

LUXE FIRST CLASS BUS

Luxe dubbeldekker touringcar

Totaal slechts 48 bredere en dus comfortabeler fauteuils

Drie stoelen op een rij: je zit ruimer en je hebt meer bewegingsvrijheid

Rugleuning verstelbaar naar ligstand; steuntje voor onderbenen en voeten

Sneller op je vakantiebestemming, want de route is wat korter

Interieur first class bus Oostenrijk | beneden

Interieur first class bus Oostenrijk | beneden

Interieur first class bus Oostenrijk | boven
Interieur first class bus Oostenrijk | boven

COMFORTABELE ROYAL CLASS BUS

Deze touringcars zijn meestal dubbeldeks bussen. In zo’n bus heb je veel beenruimte, terwijl de rugleuning verstelbaar is. Ook is er een voetensteuntje. Op elke rij staan vier stoelen, namelijk twee aan elke kant van het looppad.

Meestal een dubbeldekker

Veel beenruimte en een voetensteuntje

Vier stoelen op een rij

Voorzieningen in alle touringscars naar de wintersport

Luchtvering

Geluidsinstallatie, dvd (meerdere monitoren)

Isolatieglas, airco, plintverwarming

Minibar en toilet

Er rijden minimaal twee ervaren chauffeurs mee

Scroll to top