fbpx

Vragen? Advies nodig? Bel met ons! Telefoon (+31) (0)344 61 06 48

Pendel bus opstapplaatsen Nederland en België

De bussen vertrekken nooit ver vanaf jouw woonplaats, zodat je niet lang hoeft te reizen naar een opstapplaats.
Praktisch en kostenbesparend.

Opstapplaatsen in België

Gent | 16.15 uur
Bushalte Oudenaardsesteenweg bij Texaco


Brussel | 16.45 uur
Koning Boudewijnstadion, Marathonlaan 135


Antwerpen | 17.30 uur
Luchthavenlei / Vosstraat
(bij luchthaven)


Luik / Liege | 22.00 uur
Station Guillemins

Opstapplaatsen in Nederland

Zwolle | 16.00 uur
Achterzijde station NS, Hanzelaan


Apeldoorn | 16.30 uur
La Place restaurant, Rijksweg A50


Arnhem | 17.00 uur
Parkeerplaats Rijnhallen


Amsterdam (B'veldert-oost) | 16.30 u.
Europaboulevard P18


Utrecht | 17.00 uur
Internationale Bushalte, Reactorweg


Den Bosch | 17.45 uur
NS Station Oost


Den Haag | 16.00 uur
Centraal Station, Busplatform boven


Rotterdam | 17.00 uur
Metrostation Capelsebrug


(Breda) Prinsenbeek | 17.45 uur
NS Prinsenbeek, parking
De Elleboog


Tilburg | 18.15 uur
IJssportcentrum Stappegoor, Stappegoorweg


Eindhoven | 18.30 uur
P & R Meerhoven


Maarheeze | 19.30 uur
Wisselplaats / Bustransferium
den Engelsman 2A



Maastricht | 
21.30 uur
(naar Zwitserland en Frankrijk)
MVV Stadion "De Geusselt"


Heerlen | 21.30 uur
(naar Oostenrijk, Italië, Tsjechië)
NS station, achterzijde

BUSTRANSFERIUM MAARHEEZE

Wisselplaats. Hier stap je in de bus die je naar je vakantiebestemming brengt.

  • Treinstation op loopafstand
    .
  • Afgesloten parking.
    Plaats te huur voor € 30,00 per week. 
    ! VOORAF RESERVEREN !
    .
  • Comfortabele plek om te wachten: restaurant, toiletten
  • Informatiebalie
    .
  • Kofferlabels (gratis) verkrijgbaar
    .
  • Zeer overzichtelijke vertrek-platforms
Scroll to top