fbpx

Vragen? Advies nodig? Bel met ons! Telefoon (+31) (0)344 61 06 48

Pendel bus opstapplaatsen

Jouw zomer vakantie begint al op het moment dat je in de bus stapt!

Vrouw wacht op de bus en zit op haar koffer

Vertrekplaatsen busreis
Oostenrijk Kroatië Italië Spanje

OOSTENRIJK

Rotterdam | 16.30 uur
Metrostation Capelsebrug, A. v. Rijckvorselplein
----------
(Breda) Prinsenbeek | 17.15 uur
Internationale bushalte Elleboog / Hoge Mosten

====================

Amsterdam | 16.30 uur
Nog niet bekend
----------
Utrecht | 17.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Eindhoven | 18.30 uur
P & R Meerhoven, Slifterseweg 304

====================

Nederweert| 19.00 uur
La Place Restaurant (zuidzijde), A2
(tevens eetgelegenheid)

====================

Heerlen| 20.30 uur
NS Station achterzijde

SPANJE

Den Haag | 10.00 uur
Station NS, OV platform Prins Bernhard viaduct
----------
Rotterdam | 10.30 uur
Metrostation Capelsebrug, A. v. Rijckvorselplein
----------
(Breda) Prinsenbeek | 11.30 uur
Internationale bushalte Elleboog / Hoge Mosten
----------
Tilburg | 12.00 uur
Kunstijsbaan "Stappegoor"Stappegoorlaan

====================

Amsterdam | 10.30 uur
Nog niet bekend
----------
Utrecht | 11.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Den Bosch | 12.00 uur
Station NS Oost, Bruistensingel
----------
Eindhoven | 12.30 uur
P & R Meerhoven, Slifterseweg 304

====================

Zwolle | 09.00 uur
Station NS achterzijde, Hanzelaan
----------
Apeldoorn | 09.45 uur
Station NS, Stationsplein 8
----------
Arnhem | 10.45 uur
Rijnhallen, parking Olympus
----------
(Nijmegen) Wijchen | 11.30 uur
Graafseweg 985, Restaurant De Teersdijk

====================

Maarheeze | 13.00 uur
Wisselterminal, Den Engelsman 2A

====================

Maastricht | 14.30 uur
MVV Stadion De Geusselt, parkeerplaats

ISTRIË / SLOVENIË

Den Haag | 10.00 uur
Station NS, OV platform Prins Bernhard viaduct
----------
Rotterdam | 10.30 uur
Metrostation Capelsebrug, A. v. Rijckvorselplein
----------
(Breda) Prinsenbeek | 11.30 uur
Internationale bushalte Elleboog / Hoge Mosten
----------
Tilburg | 12.00 uur
Kunstijsbaan "Stappegoor"Stappegoorlaan

====================

Amsterdam | 10.30 uur
Nog niet bekend
----------
Utrecht | 11.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Den Bosch | 12.00 uur
Station NS Oost, Bruistensingel
----------
Eindhoven | 12.30 uur
P & R Meerhoven, Slifterseweg 304

====================

Zwolle | 09.00 uur
Station NS achterzijde, Hanzelaan
----------
Apeldoorn | 09.45 uur
Station NS, Stationsplein 8
----------
Arnhem | 10.45 uur
Rijnhallen, parking Olympus
----------
(Nijmegen) Wijchen | 11.30 uur
Graafseweg 985, Restaurant De Teersdijk

====================

Maarheeze | 13.00 uur
Wisselterminal, Den Engelsman 2A

====================

Heerlen| 14.30 uur
Achterzijde station NS, Spoorsingel

ITALIË GARDAMEER

Amsterdam | 14.30 uur
Nog niet bekend
----------
Utrecht | 15.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Eindhoven | 16.30 uur
P & R Meerhoven, Sliftersestraat 304
----------
Nederweert | 17.00 uur
Wegrestaurant La Place (aan de A2)
----------
Maastricht | 18.00 uur
MVV Stadion De Geusselt, Stadionplein

Busreis zomer | Infobalie op bustransferium Maarheeze
Pendelbus zomer | wisselplaats Maarheeze
Stewart pendelbus op transferium in Maarheeze

TRANSFERIUM MAARHEEZE

(routes Spanje en Kroatië)

  • Treinstation op loopafstand
    .
  • Afgesloten parking.
    Plaats te huur voor € 30,00 per week. 
    ! VOORAF RESERVEREN !
    .
  • Comfortabele plek om te wachten: restaurant, toiletten
  • Informatiebalie
    .
  • Zeer overzichtelijke vertrek-platforms

WISSELPLAATS
NEDERWEERT

(routes Gardameer en Oostenrijk)
.

  • Parking bij wegrestaurant La Place aan de A2
    .
  • Comfortabele plek om te wachten: restaurant, toiletten
    . 
  • Assistentie / aanspreekpunt aanwezig
Scroll to top