Jouw bus reis | alles wat je weten wilt

Logo Interbus, pendelbus naar de wintersport in Oostenrijk

Pendel bus Italië, Kroatië, Oostenrijk, Spanje | zomer 2018

Vertrek op vrijdagochtend, -middag of - avond uit Nederland.
Aankomst in je vakantieplaats de volgende ochtend (zaterdag).
Terugreis vanuit het buitenland op zaterdagvond; je bent dan op zondag in de ochtend weer in Nederland.

Je bagage mag gratis mee

Langer vakantie, omdat je op zaterdagmorgen uitgerust aankomt en pas op zaterdagavond weer terugreist.

Géén reserveringskosten

Los ticket busreis zomervakantie

Zorgeloze busreis naar naar je favoriete zon vakantieland: Italië, Spanje en Kroatië
en naar het prachtige Oostenrijk.
Kijk hier voor bestemmingen en prijzen.

Nacht pendelbus zomer 2018

Reis relaxt 's nachts met de bus naar je zomer vakantiebestemming.
Ook in de zomer van 2018 rijden er weer bussen naar de populairste vakantiegebieden.
Verderop op deze pagina vind je opstapplaatsen en vertrektijden.

De pendelbus...
Dat is ontspannen de afstand overbruggen en uitgerust aankomen!

Logo Interbus, pendelbus naar de wintersport in Oostenrijk
Ikoon route bus oostenrijk

BUS BESTEMMINGEN
zomer 2018

Stap vlakbij jouw favoriete zonvakantie accommodatie uit.
Met de pendelbus reis je naar alle populaire zon bestemmingen in
Oostenrijk, Italië, Spanje, en Kroatië.

icoon opstapplaats bus oostenrijk

VERTREKPLAATSEN BUS en vertrektijden

Je kunt opstappen in maar liefst 14 plaatsen in Nederland. Via diverse aanreisroutes word je naar wisselpunt Nederweert gebracht, waar de bus naar je eindbestemming klaar staat.

ikoon koffie in bus oostenrijk

JOUW BUSREIS
het verloop

Alles wat je weten moet over bijvoorbeeld bagage, wisselpunt Nederweert, stops, reistijd, catering in de bus, enzovoorts.
Er is ook een overzicht van veel gestelde vragen.

De bussen vertrekken vanuit 14 plaatsen in Nederland, dus nooit al te ver vanaf  jouw woonplaats. 

De pendelbus...
Dat is relaxt
en snel naar de
zon!

OPSTAPPLAATSEN BUSREIS OOSTENRIJK,
ITALIË, KROATIË, SPANJE

Spanje

Den Haag | 10.00 uur
Station NS, OV platform Prins Bernhard viaduct
----------
Rotterdam | 10.30 uur
Metrostation Capelsebrug, A. v. Rijckvorselplein
----------
(Breda) Prinsenbeek | 11.30 uur
Internationale bushalte Elleboog / Hoge Mosten
----------
Tilburg | 12.00 uur
Kunstijsbaan "Stappegoor"Stappegoorlaan

====================

Amsterdam | 10.30 uur
Europaboulevard P18 (Buitenveldert)
----------
Utrecht | 11.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Den Bosch | 12.00 uur
Station NS Oost, Bruistensingel
----------
Eindhoven | 12.30 uur
P & R Meerhoven, Slifterseweg 304

====================

Zwolle | 09.00 uur
Station NS achterzijde, Hanzelaan
----------
Apeldoorn | 09.45 uur
Station NS, Stationsplein 8
----------
Arnhem | 10.45 uur
Rijnhallen, parking Olympus
----------
(Nijmegen) Wijchen | 11.30 uur
Graafseweg 985, Restaurant De Teersdijk

====================

Maarheeze | 13.00 uur
Wisselterminal, Den Engelsman 2A

====================

Maastricht | 14.30 uur
MVV Stadion De Geusselt, parkeerplaats

Kroatië (Istrië) | Slovenië

Den Haag | 10.00 uur
Station NS, OV platform Prins Bernhard viaduct
----------
Rotterdam | 10.30 uur
Metrostation Capelsebrug, A. v. Rijckvorselplein
----------
(Breda) Prinsenbeek | 11.30 uur
Internationale bushalte Elleboog / Hoge Mosten
----------
Tilburg | 12.00 uur
Kunstijsbaan "Stappegoor"Stappegoorlaan

====================

Amsterdam | 10.30 uur
Europaboulevard P18 (Buitenveldert)
----------
Utrecht | 11.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Den Bosch | 12.00 uur
Station NS Oost, Bruistensingel
----------
Eindhoven | 12.30 uur
P & R Meerhoven, Slifterseweg 304

====================

Zwolle | 09.00 uur
Station NS achterzijde, Hanzelaan
----------
Apeldoorn | 09.45 uur
Station NS, Stationsplein 8
----------
Arnhem | 10.45 uur
Rijnhallen, parking Olympus
----------
(Nijmegen) Wijchen | 11.30 uur
Graafseweg 985, Restaurant De Teersdijk

====================

Maarheeze | 13.00 uur
Wisselterminal, Den Engelsman 2A

====================

Heerlen| 14.30 uur
NS Station achterzijde

Italië (Gardameer)

Amsterdam | 14.30 uur
Europaboulevard P18 (Buitenveldert)
----------
Utrecht | 15.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Eindhoven | 16.30 uur
P & R Meerhoven, Sliftersestraat 304
----------
Nederweert | 17.00 uur
Wegrestaurant La Place (aan de A2)
----------
Maastricht | 18.00 uur
MVV Stadion De Geusselt, Stadionplein

Oostenrijk (Tirol)

Rotterdam | 16.30 uur
Metrostation Capelsebrug, A. v. Rijckvorselplein
----------
(Breda) Prinsenbeek | 17.15 uur
Internationale bushalte Elleboog / Hoge Mosten

====================

Amsterdam | 16.30 uur
Europaboulevard P18 (Buitenveldert)
----------
Utrecht | 17.00 uur
Internationale bushalte Reactorweg/Thoriumweg
----------
Eindhoven | 18.30 uur
P & R Meerhoven, Slifterseweg 304

====================

Nederweert| 19.00 uur
La Place Restaurant (zuidzijde), A2
(tevens eetgelegenheid)

====================

Heerlen| 20.30 uur
NS Station achterzijde

.

BESTEMMINGEN BUS ZOMER
ITALIË, KROATIË, OOSTENRIJK, SPANJE

Bus Oostenrijk | info land

Zomer in Oostenrijk, dat is: schitterende natuur, fijne hotels en... lage prijzen!
Lees verder

Niet iedereen denkt meteen aan Oostenrijk, als het gaat om een zomervakantie. Het land verdient beter. In de zomer zijn de bergen om hun mooist, je kunt er fantastische wandelingen maken of heerlijke uitstapjes met het uitstekende openbaar vervoer. De steden Innsbruck en Salzburg zijn absoluut een bezoek waard en de hotels...  in Tirol en Salzburgerland boek je voor lage prijzen. All inclusive bijvoorbeeld. Met een uitgebreid wellnesscentrum, voor wie dat fijn vindt.
Oostenrijk, jouw zomerzonland? Reis er heen per bus!

Oostenrijk in de zomer...
De pendelbus brengt je er heen!

Bus Italië | info Gardameer

Italië, wat een heerlijke zomervakantie bestemming
Lees verder


La dolce vita, je kent het wel.
Misschien denk je dat het Gardameer ver weg is, maar je bent er best wel snel. De bus neemt vlak na Innsbruck de Brenner Autobahn en kort daarna rijd je al Italië in.
En dan is het genieten! Het écht blauwe water van het meer, de strandjes, de gezellige stadjes op de oevers...
En het eten... ongeëvenaard. Culinair genieten!
Is Italië ook jouw zomervakantieland? En wil je daar met de bus naar toe?

Italië, een mix van ontspanning, mooie uitstapjes en culinaire geneugten.
De pendelbus brengt je er heen!

Bus Kroatië en Slovenië | info landen

Voor een heerlijke, niet zo dure, zonvakantie moet je aan de Kroatische kust zijn.
Lees verder


De enorme vakantieparken met camping, hotel, mobilehomes en bungalows bieden alles wat je nodig hebt voor een geslaagde vakantie aan zee.
In de eeuwenoude stadjes kun je heerlijk slenteren na een dag aan het water.
En de prijzen zijn er - vergeleken met de 'oude' zonbestemmingen - lekker laag.
De busbestemming in Slovenië is Bled. Dit prachtige stadje ligt tussen de bergen, aan het gelijknamige meer, met het beroemde kerkje op een eilandje in het midden.

Bezoek Kroatië of Slovenië!
Met de pendelbus kom je er gemakkelijk!

Bus Spanje | info land

Niet voor niets is Spanje nog steeds hét favoriete land voor zonzoekers uit Nederland en België.
Lees verder


De stranden zijn geweldig.
Het weer is altijd perfect.
De zee is schoon en veilig.
In de gezellige winkelstraatjes achter de boulevards kun je na een dagje strand zalig slenteren. De terrasjes lokken, het eten is verrrukkelijk.

Spanje: zonbestemming nummer 1.
Reis er heen met de pendelbus!

PRAKTISCHE INFORMATIE BUSREIS naar OOSTENRIJK, FRANKRIJK, ITALIË of TSJECHIË

HET VERLOOP VAN JE BUSREIS

VOOR JE VERTREK

Speciale wensen

Geef speciale wensen meteen bij boeking door.
Euroholidays geeft die speciale wensen dan door aan busmaatschappij Interbus.
Gewoonlijk zal hieraan worden voldaan, maar helaas kunnen we geen garantie geven.

Huisdieren

Huisdieren mogen niet mee.
Op deze regel kan geen enkele uitzondering worden gemaakt, ook niet als het dier in een bench wordt vervoerd.

Reisdocumenten

Je hebt een paspoort of identiteitskaart nodig. Houd deze bij de hand in je handbagage.

De hoofdboeker krijgt van ons een ticket toegestuurd van de busmaatschappij die je busreis uitvoert: Interbus. Dit ticket is geldig voor alle daarop vermelde reizigers. Dit ticket moet worden getoond bij het instappen.

Bagage

Per persoon mag worden meegenomen:

  • 1 koffer of reistas van normaal formaat (max. 80 x 70 x 30 cm en max. 20 kg)
  • 1 ski- of snowboarduitrusting; bij een snowboard moeten de bindingen verwijderd zijn
  • 1 stuk handbagage (normaal formaat, ca. 2 kg)

Neem niet meer mee dan toegestaan is. De chauffeur kan weigeren om extra bagage mee te nemen.

Hoe herken je de Interbus-touringcars?

De touringcars die reizen uitvoeren voor onze partner Interbus, zijn duidelijk te herkennen.

  • Aan weerszijden van de bus zijn Interbus-borden bevestigd.
  • Op de voorzijde van de bussen zit een Interbus-sticker.
  • Alle touringcars hebben achter de voorruit een bord met route-informatie.
Transferium (wisselplaats)

In Maarheeze, op het terrein van Solmar Tours, komen bijna alle toevoer-bussen bijeen.
Je moet daar overstappen op een bus die jou naar je eindbestemming brengt.
Op deze passagiers terminal zijn voorzieningen voor als je moet wachten: je kunt er wat drinken en wat eten tegen schappelijke prijzen. Verder is er een informatiebalie en natuurlijk zijn er toiletten.

Kom je met de auto naar Maarheeze?
Dan kun je deze daar lang-parkeren!
Het is wel noodzakelijk om vooraf je parkeerplaats in Maarheeze te reserveren.
Dit kost € 30,00 per week.
Je auto staat dan op een afgesloten, geasfalteerd parkeerterrein.
Bij aankomst in Maarheeze kun je je bagage bij de bus uitladen. Bij de informatiebalie krijg je een parkeermunt. De auto kan weer opgehaald worden tijdens de openingsdagen van de wisselplaats en natuurlijk op de vertrek- en aankomstdagen van de bussen.
Als je bij ons boekt, kun je op het boekingsformulier bij de 'opmerkingen' aangeven dat je een parkeerplaats wilt reserveren.
Als opstaplocatie kies je dan Maarheeze.

Belangrijke telefoonnummers | ook voor thuisblijvers

In geval van nood is de uitvoerende busmaatschappij Interbus dag en nacht bereikbaar:

  • Algemeen nummer: 071-3656575
  • Noodnummer, alleen voor passagiers: 06-53459855

in de bus...

IN DE BUS

Te laat?

Bus is te laat

Als je al minimaal 15 minuten staat te wachten (maatgevend is de tijd die op je ticket staat) en de touringcar is er nog niet, dan kun je contact opnemen met het servicenummer van Interbus: (+31) (0) 6 534 598 55.

Ben je zelf te laat?

Ook dan moet je dit servicenummer bellen.
Mochten er kosten ontstaan door het missen van de bus, dan komen deze voor je eigen rekening.

Vertraging

Met name in de hoogseizoenen kunnen de touringcars vertraging oplopen door files onderweg. We vragen hiervoor je begrip.
Houd zelf ook rekening met files, wegwerkzaamheden, weersomstandigheden bij het reizen naar je opstapplaats.

Even weg?

Zorg ervoor dat minimaal één persoon bij de opstapplaats van de bus blijft wachten, zodat deze persoon de chauffeur kan informeren, want als er niemand staat te wachten, dan kan de bus zonder jou vertrekken. In dat geval heb je de bus gemist en komen kosten die hieruit voortvloeien voor jouw rekening.

Hoe laat kom ik aan?

Helaas is hierover niets definitiefs te zeggen, aangezien weer en verkeer een grote rol spelen op de lange afstand.
Wat we er wél over kunnen zeggen is, dat de bus gewoonlijk op zaterdagmorgen (dat is de ochtend na je vertrek uit Nederland) op jouw vakantiebestemming arriveert.
Voor de terugweg geldt dat de bus normaal gesproken op zondagmorgen terug is op het wisselpunt in Maarheeze.

Wacht er iemand op je?
Vraag dan tegen de tijd dat je er bijna bent, of de chauffeur een aankomsttijd kan voorspellen.

Stops onderweg

Onderweg

Er wordt van tijd tot tijd gestopt, zodat je je benen kunt strekken of een sigaretje kunt roken (want roken in de bus in niet toegestaan). Ook is er een wat langere stop bij een zelfbedieningsrestaurant aan de snelweg, waar je dan kunt eten. Het kan er druk zijn en meestal is het ook vrij duur.
Reis je in Zwitserland of Tsjechië, zorg er dan voor dat je voldoende buitenlandse valuta bij je hebt.
Verder moet je natuurlijk de tijd goed in de gaten houden, zodat de buschauffeur niet naar jou op zoek hoeft te gaan.

Toilet aan boord

In alle touringcars is een toilet, maar gebruik dit alsjeblieft alleen bij dringende noodzaak. Het toilet kan tijdens de terugreis gesloten zijn als de tank al op de heenreis is vol geraakt. De strenge Europese milieuwetgeving schrijft namelijk voor dat deze tanks alleen in speciale containers mogen worden geleegd.
Daarom: maak in principe gebruik van de toiletten bij pompstations of restaurants onderweg.

Muziek & film

De chauffeur zet uitsluitend rustige muziek aan tot uiterlijk 0.00 uur.
Wil je naar je eigen muziek luisteren? Gebruik dan je smartphone met oordopjes, zodat anderen er geen last van hebben.

Tijdens de reis wordt er een film vertoond tot uiterlijk 0.00 uur.

De bar (drankjes) in de bus

In alle touringcars is een bar waar je koffie, thee, vaak soep, en frisdranken kunt kopen. Denk aan kleingeld, want er moet contant worden afgerekend.

Tussen 0.00 en 06.00 uur is de bar gesloten.

Het meenemen van eigen alcoholische dranken is strikt verboden!

Belangrijk: De regels

Roken

Roken is niet toegestaan in de bus en dat geldt voor zowel de chauffeur als voor de passagiers.

Drugs

Het is strikt verboden om verdovende middelen te vervoeren en/of te gebruiken.

Drank

Het is strikt verboden om alcohol houdende drank in de touringcar mee te nemen.
In alle bussen is een bar (koffie, thee, vaak soep en gekoelde frisdranken).

Veiligheidsgordels

Het is verplicht om je veiligheidsgordel te dragen, behalve natuurlijk als je even kort door de bus moet lopen naar het toilet.

Nachtrust

Tussen 0.00 en 06.00 uur moet het stil zijn in de bus.

Overlast

Denk aan je medereizigers. Herrie of andere vormen van wangedrag worden niet getolereerd.

Het overtreden van deze regels kan tot gevolg hebben dat de chauffeur je de rest van de reis ontzegt. Kort en krachtig gezegd: je wordt de bus uit gezet.
Voorkomen is beter dan... Want alle kosten die hieruit voortvloeien zijn voor jouw rekening en bovendien kom je ook nog eens niet op tijd op je vakantiebestemming.

voor je vertrek...

.

COMFORT KLASSE

Royal Class

Met de comfortabele royal class touringcar reis je ontspannen naar je zomervakantie bestemming.
Interbus belooft: "Gegarandeerd meer beenruimte dan in een vliegtuig!"

Voorbeeld van een fauteuil in de royal class bus

ROYAL CLASS BUS

Deze touringcars zijn meestal dubbeldeks bussen. In zo’n bus heb je veel beenruimte, terwijl de rugleuning verstelbaar is. Ook is er een voetensteuntje. Op elke rij staan vier stoelen, namelijk twee aan elke kant van het looppad.

Meestal een dubbeldekker

Veel beenruimte en een voetensteuntje

Vier stoelen op een rij

Voorzieningen in de touringcars

Luchtvering

Geluidsinstallatie, dvd (meerdere monitoren)

Isolatieglas, airco, plintverwarming

Minibar en toilet

Er rijden minimaal twee ervaren chauffeurs mee

Scroll to top